תקנון מבצעים מתחלף

תקנון מבצע – ”קמפיין סוף שנה 1+1 על כל הפריטים

הגדרת המבצע:
 מותג האופנה טוטון עורך מבצע שבו תינתן ללקוחות הרוכשים באתר החברה ובחנות (לבונטין 6, תל אביב) 1+1 על כל קטגוריית “כל הפריטים” שבאתר.

המבצע הינו בכפוף לתקנון זה.

בתקנון זה השימוש הינו בלשון זכר לצרכי נוחות בלבד וכולל גם פניה בלשון נקבה ו/או רבים.
בכל מקרה של סתירה ו/או אי התאמה כלשהי בין הוראות תקנון זה לבין כל פרסום אחר, תהיינה הוראותיו של תקנון זה עדיפות והן אלו שתקבענה.

תקופת המבצע:

יום ראשון ה-27/12/2020 ועד ליום ראשון בחצות 03/01/2021 – תקופת המבצע לכלל הלקוחות.

המבצע יחול על הפריט שבמחיר הנמוך יותר מבין 2 הפריטים.

ההנחה תינתן עבור המוצרים המוצגים באתר ובחנות בתקופת המבצע בלבד, לא ניתן יהיה לקבל הנחה על פריטים שנקנו שלא בתקופת המבצע והוחזרו. גם אם מועד ההחזרה הינה בתקופת המבצע.

לא כולל כפל הנחות ולא כולל כפל קופונים.

המבצע אינו חל על שוברי מתנה (גיפטקארד).

מדיניות החלפות וזיכויים:
ביטול עסקה ו\או החזרת מוצר מתאפשרת תוך 14 ימים מיום הרכישה.
פריט מוחזר יתקבל רק אם הגיע פיזית למחסני החברה בטווח 14 ימים, לא נעשה בו שימוש והוא באריזתו המקורית בלבד ובצירוף קבלה או הוכחת רכישה.
כדי להחזיר מוצר צרי קשר עם שירות הלקוחות שלנו ואנו נתאם עבורך שליח עד הבית בעלות משלוח רגיל (35 ש”ח) או שלחי את המוצרים אלינו דרך חברת משלוחים (שילוח בדואר מאוד לא מומלץ עקב תקלות רבות) כתובתינו: טוטון בע”מ לבונטין 6 תל אביב,  מיקוד 6511105. 
ברגע שהחבילה תתקבל אצלנו נציג\ה שלנו יבדקו שהמוצר אינו פגום או משומש ויצרו איתך קשר כדי לבצע זיכוי כספי או קופון לרכישה באתר.
הלקוח ישא בעלויות המשלוח עבור החזרת הפריט ועלויות המשלוח אינן ניתנות להחזרה על ידי החברה. במקרה של החלפת פריט הלקוח יחוייב בעלות משלוח עבור הפריט החלופי.
פריטים שאינם ניתנים להחזרה: כרטיסי מתנה (גיפט קארד) או פריטים שעברו התאמה ללקוח.
זיכוי כספי יחול על הפריטים בלבד ולא על עלויות השילוח.
ביטול עסקה כרוך בתשלום דמי ביטול עסקה על סך 5% מהעסקה או 100 ש”ח לפי הנמוך מביניהם ובהתאם להוראות סעיף 14ה(ב) לחוק הגנת הצרכן התשמ”א-1981.
במקרה של החזרה לאחר 14 יום ועד 30 יום מתאריך העסקה יינתן שובר זיכוי בשווי מלא של העסקה בניכוי דמי המשלוח לרכישה באתר או בחנות. 
לאחר 30 לא יינתן כל זיכוי או החלפה על העסקה.
פריטים שנרכשו במבצע סוף עונה או ממחלקת ה-OUTLET יינתנו להחלפה במחלקה הזהה להם.

אחריות:
טוטון לא תהיה אחראית באופן כלשהו לכל טעות ו/או תקלה אשר בגינה תמנע מכל אדם ההשתתפות במבצע ו/או מימוש ההטבה, ולא תהיה אחראית באופן כלשהו לכל נזק ישיר ו/או עקיף, לרבות הוצאות ישירות ו/או עקיפות, שיגרמו למי מהמשתתפים במבצע.