שאלות ששאלתן

בוחרים במוצר הרצוי, בתוך דף המוצר בוחרים את הצבע/מידה הרצויים ואת מספר המוצרים הרצוי. לאחר הבחירות לוחצים על כפתור “הוספה לסל” והמוצר עובר אל סל הקניות.

בשלב זה תוכלי שוטט באתר ולרכוש מוצרים נוספים באותה השיטה. כל המוצרים שתבחרי יוספו אל הסל. כאשר תהיי מוכנה לרכישה תוכלי למצוא את המוצרים שנוספו אל הסל על ידי לחיצה על האייקון (צלמית) הסל בחלקו העליון- שמאלי של המסך. בעמוד הסל שיפתח יופיעו כל המוצרים שבחרת, בחרי את אופן האיסוף (בחנות הדגל בתל אביב או משלוח עד הבית).

ליחצי על כפתור הרכישה ועקבי אחרי ההוראות לבחירת אופן התשלום (אשראי, paypal) ולאחר מכן הזיני את פרטי התשלום ולחצי על אישור.

תתחדשי! 

המוצרים שהזמנת יחכו לך אצלנו בחנות הדגל כבר באותו היום לאחר שתקבלי הודעה על כך או יגיעו אל דלת הבית בתוך מספר ימים, לא לדאוג גם כך תקבלי הודעה והשליח שלנו יתאם מולך הגעה.

אין אפשרות לשלם במזומן דרך האתר, אם תרצי לשלם במזומן תוכלי להתקשר לחנות שלנו בטלפון 036588864 ולבצע את הרכישה מול המוכרת. אנחנו נשמור את הפריט בשבילך (לזמן מוגבל בלבד) ותוכלי להגיע אלינו ולשלם עבורו.

לטוטון יש כיום סניף דגל אחד ברחוב לבונטין 6, תל אביב. הסניף כולל חנות דגל וחנות אאוטלט, בסניף נמכרים גם מוצרים מיוחדים וחד פעמיים שיצרנו. 

תוכלו למדוד את המוצרים שלנו בחנות הדגל ברחוב לבונטין בתל אביב או בכל אחת מ-50 החנויות שמוכרות את המותג בפריסה ארצית. כדי לאתר את החנות הקרובה לביתך תוכלי ליצור קשר בטלפון 03-6588864

אנו שולחים את הזמנתך לרוב בתוך יום עבודה מרגע הזמנת הפריטים. הפריטים יוצאים אל מרכז לוגיסטי ביום השילוח ומגיעים אל ביתך בתוך 48 שעות (משלוח אוברנייט) מרגע הגעתם אל מרכז השילוח.

התהליך כולו לרוב אורך 3-4 ימי עבודה.

לאיתור הזמנתך תוכלי תמיד להתקשר אל החנות ולברר מול המוכרות שלנו. אנו נחסוך לך עבודה ונברר מול חברת השילוח את סטטוס המשלוח עבורך.